Середа, 01.05.2024, 08:25
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Інформатика в Білицькій ЗОШ І - ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Непогано
3. Добре
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 8
Друзі сайту
  • Білицька ЗОШ №1
  • Мої Білики
  • Хмарні сервіси

    Хмарні сервіси зберігання даних.

    Яндекс.Диск

    Яндекс.Диск - Обсяг безкоштовного місця в сховищі даних - 10 Гб постійного місця. Під час акцій, включаючи запрошення друзів, роздачу реферальних посилань і установку певних програм можна отримати додаткові гігабайти в подарунок.

    У Яндекс.Диск є поняття додаткового тимчасового місця на місяць або 1 рік. Після зменшення обсягу файли залишаються в сховищі, доступ до них не блокується. Підтримка протоколу WebDEV і можливість монтувати Яндекс.Диск мережевим диском в систему на Windows 7, 8 і 10. Широкі можливості інтеграції в Яндекс.Пошта і обмін посиланнями на файли серед сервісів Яндекса.

     

    Google Диск

    15 Гб відразу після реєстрації і різні плюшки у вигляді додаткового простору за виконання, наприклад, вимог з безпеки аккаунта. Аналогічно Диск.Mail.ru і Яндекс.Диск - немає необхідності відправляти файли по пошті - досить переслати Посилання і відкрити доступ - готово!

    З цікавих фішок - зберігання необмеженої кількості фотографій, якщо вони мають роздільну здатність до 2048 пікселів і відеороликів до 1080p з тривалістю до 15 хвилин. Наявність окремих клієнтів для синхронізації фотографій з підключених пристроїв в хмару. Вбудований клієнт для ПК має стандартні настройки, а значить дозволить вибрати окремі папки на диску для синхронізації, обмежити швидкість завантаження файлів і змінити акаунт якщо у вас їх декілька.

     

    Microsoft OneDrive

    Колишній SkyDrive - хмарний сервіс зберігання даних від компанії Microsoft, пропонує 5 Гб після реєстрації (якщо у вас була стара обліковий запис Microsoft, то 15 Гб).

    Акції з безоплатної роздачі вільного місця проходять рідко. У OneDrive зручно обмінюватися документами Microsoft Office та редагувати їх через сервіс Office Online. Фішками можна вважати інтеграцію сервісу з поштою Hotmail і пошукачем Bing, клієнт для ПК і під мобільні пристрої настройками особливо не балує, але з синхронізацією файлів справляється нормально.

     

    Mega

    Один з лідерів серед хмарних сховищ за обсягом доступного місця після реєстрації - 50Гб при максимальному розмірі файлу в 10 Гб і ніяких обмежень на формат файлів.

    Присутні можливості з обміну файлів між друзями і історія версій файлів, при чому основний упор робиться на шифрування файлів і захист даних. Призначені для користувача файли шифруються алгоритмом AES в браузері, або клієнта на ПК і заливаються в хмарне сховище вже в зашифрованому вигляді.

    Крім того що дані зберігаються на захищених серверах, у Mega один з найбільш зручних клієнтів на ПК, що підтримують стеження за будь-якими папками, настройку пропускної здатності, виключення завантаження по типу, або розміром.

     

    Хмара Mail.ru

    При реєстрації безкоштовно доступно 25 Гб. Періодично проводяться акції, беручи участь в яких і встановлюючи різні додатки, можна стати щасливим власником 1 Тб. Основні переваги - велика швидкість завантаження і вивантаження даних для російських користувачів, звичний інтерфейс і програми на всі платформи включаючи мобільні. Підтримка вибіркової синхронізації папок на ПК реалізована відносно недавно.

     

    Dropbox

    Один з першовідкривачів хмарних технологій Dropbox трохи скупиться на безкоштовні обсяги - відразу 2 ГБ після реєстрації і можливість розширення платно до 1 Тб, або виконуючи умови - запрошуючи друзів, скачавши розширення Mailbox і підключивши акаунти соціальних мереж можна отримати до 16 Гб.

    Серед фішок - Dropbox має просунуті налаштування програми для ПК, включаючи синхронізацію окремих папок і настройку швидкості завантаження / вивантаження файлів, а так само не менш просунуті інструменти для організації роботи користувачів з даними в хмарі. Але головна відмінність від більшості сервісів - зберігання версій файлів і використання DeltaSync-методу, коли на сервер передається не весь файл, а тільки його частину яка змінилася, що серйозно знижує трафік. Зрозуміло в такому популярному сховище, підтримка даних на смартфон і планшет теж реалізована на відмінно.

     

    Yunpan.360

    Китайський сервіс компанії Qihoo 360 Technology пропонує 1 Tb (1000 Гб) при реєстрації і ще зверху 2.6 Тб при установці мобільного клієнта.

    Постійно проводять акції та лотереї, за участь в яких реально отримати багато додаткового місця, якщо звичайно ви зможете забити чимось весь цей обсяг, оскільки розташування серверів в Китаї для російських і європейських користувачів означає іноді низьку швидкість завантаження / вивантаження.

    Можливості самого сервісу вражають, незважаючи на неофіційну, але добре реалізовану русифікацію клієнта, правда доведеться скористатися підказками для первинної реєстрації на китайському. Максимальний розмір файлу в 10 Гб і файлів в акаунті - 1 000 000 шт, збереження історій версій, наявність області закритою паролем, непогана система обміну файлами, перегляд відео та прослуховування аудіо + підтримка завантаження файлів через torrent клієнт і програмне забезпечення під всі існуючі ОС і мобільні платформи.

     

    4shared

    4shared - дещо відрізняється від звичайного файлосховищ і призначений для обміну файлами між користувачами, розміром до 15 Гб при безкоштовному підключенні.

    Максимальний розмір файлу обмежений 2 Гб і всі розміщені файли видаляються через 6 місяців, якщо до них не було доступу. Присутня автоматизація заливки файлів з акаунтів GoogleDrive, DropBox і Gmail.

    Явний мінус - відсутність десктопного клієнта, але оскільки головне завдання сервісу - обмін файлами, це не є проблема.

    Саме тому вбудовані розвинені функції розшарювання файлів і популярна зараз підтримка протоколу WebDev через адресу webdav.4shared.com дозволить використовувати зовнішні WebDEV клієнти.